Fiolas

Fiolas Apparel Collection The Joy Of Life

Fiolas’ta sürdürülebilirlik ve etik uygulamalar markanın özüdür. Fiolas, Türkiye’deki bağımsız zanaatkarlarla ortaklıklarına derinden bağlı, geleneksel miras tekniklerini korurken sürdürülebilir modayı teşvik ediyor ve el yapımı baskılı tasarımlarıyla öncülük ediyor. Eşi benzeri olmayan tasarımlar, ortaklarımızın katı etik standartlara bağlı kaldığı ve adil ücretler ödediği Türkiye’de elle yapılır. Her Fiolas tasarımı bütünlük içinde yapılır ve nesiller boyu yaşatılması amaçlanır.

 

FIOLAS 2022 Yazı’nı tekstil koleksiyonu Joy of Life ile selamlıyor! Fiolas markasına uyumlu bir çizgide dizayn edilen Joy of Life, canlı, doğal, enerjik, renkli ve genç ve modern.

 

Yaşamı kutlama ve yaşamdan zevk alma duyguları ile üretilen Joy of Life koleksiyonu, farklı renk ve desenlerle bu yazdan alacağımız zevki katlayarak, hepimizi benzersiz bir yaza hazırlıyor.

İki ayrı desen ile çıkılan serüven, bakışını doğaya çevirerek yine holistik bir yaklaşımla tasarlandı. Holistik cilt bakımı ürünlerindeki içeriklerini şifalı bitkilerden alırken, yeni tekstil ürünlerinde de floral ve gökyüzü desenleri koleksiyona yansıtıldı.

Her giyildiğinde hafiflik ve mutluluk çağrışımları yansıtması için doğal elyaflı viskon ve keten kumaşlar, doğal renklerle buluşuyor. Maxi elbiseler, derin yırtmaçlı etekler, mini şort tulumlar ve saf keten takımlardan oluşan koleksiyonda bu desenlerle uyumlu mayo, bikini, kimono ve pareolar gibi plaj ürünleri de bulunuyor.