MENU KAPAT

BİLİNÇ ALTINA İŞLEYEN BİR SENFONİ

İlhamını müzikten alan , sizi ilahi bir senfoninin tam içine çekerek , tüm algınıza işleyecek bir imza.
Kokunun insan üzerindeki etkisi son yıllarda bilimsel olarak ispatlanmıştır. Diğer duyu hitaplarından olan görme ,işitme ve tat alma duyusuna göre koku algısı insanda en gelişmiş algı biçimidir. Hafıza da kalıcılık , algıda seçiciliğin en güçlü hissiyatı olan koku ile sizlere kurumsal kimliğinizi oluşturmanızda farklı bir imza sağlıyoruz.
Kokuların markanızın algılanmasındaki önemi , hizmet verdiğiniz misafirlerinizin refahı ve mekanlarınızda vakit geçirenlere iletmek istediklerinzi doğrudan, algı ile ileterek güçlü kimlikler yüklüyoruz.
Fiolas Kurumsal Kokulandırma olarak doğal mekan kokulandırması üzerine çalışıyoruz.
Markamız uluslararası kokulandırma pazarında yerini almıştır. Başta Türkiye ve Ortadoğu olmak üzere birçok noktada servis partner ağına ulaştı. Sağlıklı yapısıyla dünya pazarında iyi bir noktaya ulaşacağımıza eminiz.

Esanslarımız Fiolas a ve markanıza özel olarak seçilen dünya koku devlerine ev sahipliği yapan Fransa ve İspanya dan ithal edilmekte ve kimyagerlerimiz tarafından test edilmektedir.Seçkin ve özel parfümörlerle yapılan çalışmalarımız sonucunda 21 çeşit farklı koku kartelasına sahip Fiolas Ailesi
İsteğe göre kişiye ya da kuruma özel koku üretebilmektedir.

stock görsel

Bize Ulaşın

     

Formu doldurarak bize ulaşabilir
veya mail atabilirsiniz.
info@fiolas.com

 

Telefon:

+90 212 963 68 56
+90 212 963 68 57