Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, üretim sürecimizin her unsurundan geçer. Üretim tesislerimizden, formüllerimiz için sorumlu botanik kaynaklarına ve yenilikçi geri dönüşüm odaklı ambalajlarımıza kadar, yenilenebilir kaynakların kullanımı, en son bilim ve akıllı ürün tasarımı, üretim yöntemlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Karbon izi azaltma, sürdürebilir üretim, su kullanımı azaltma, geri dönüşüm ve kadın işçi istihdamında sürdürülebilirlik sağlamak etik değerlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Temiz, Bilinçli, Bakım olmak üzere üç sürdürülebilirlik ilkesiyle uygulamalarımızı ve gezegenimizi her gün daha iyi hale getirmeyi hedefliyoruz.

Temiz

Cilt için güvenli ve gezegenimize karşı nazik olacak şekilde özenle formüle edilmiş güvenilir, yüksek kaliteli ürünler.

Tüm esansiyel ve aroma yağı karışımlarımız, çevre dostu, evcil hayvan dostu, GDO, zararlı kimyasal madde veya katkı maddesi içermeyen saf ve doğal bileşenlerden üretilmiştir.

Tüm dünyada yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen saf ve doğal malzemeler kullanmaktayı

Temiz
Bilinçli

Bilinçli

Ambalajlarımız ve işimiz için her adımda bilinçli, sürdürülebilir seçimler yapmak bizim için önemli.
Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, üretim sürecimizin her unsurundan geçer. Üretim tesislerimizden, formüllerimiz için sorumlu botanik kaynaklarına ve yenilikçi geri dönüşüm odaklı ambalajlarımıza kadar, yenilenebilir kaynakların kullanımı, en son bilim ve akıllı ürün tasarımı, üretim yöntemlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Perakende sektörüne  bulunmamızla beraber sürdürülebilirlik algımızı mağazalarımızda da sürdürüyoruz. Mağazalarımızda enerji tasarrufu için ışık mimarları ile işbirlikleri yaparak projelerimizi yönetiyoruz.

Bakım

Yaklaşımımız sözümüzdür. Ruhsal toplumlara katkıda bulunan programları desteklemek ve geliştirmek üzere işe koyulduk. Bütünsel bir yaşam tarzının insan hayatına pozitif etkilerini biliyor, Fiolas severleri de bu konuda bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Fiolas olarak amacımız, insanların ruhsal ve bedensel yaşam kalitesini yükseltmektir. Bu amacımızı, insan doğasına uygun, doğaya dost tarım ürünleri ve kişisel bakım ürünleri sağlayarak gerçekleştiriyoruz.

Bakım

“ Yemediğimiz Hiçbir Şeyi Cildimize Sürmüyoruz! ”

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Formüllerimizde olmaması gereken hiçbir şey olmadığından emin olmak için içerik seçimimizi dikkatlice değerlendiriyoruz.

Paraben, SLS, SLES, PEGS, glikol, petrokimya, sentetik renkler, zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermeyen karışımlar kullanıyoruz. Bu içerikler, doğada var olduğu haliyle doğal, temiz, işlenmemiş ve rafine edilmemiştir.

Çevre Açısından Güvenli

  • Doğa dostu materyaller ve içerikler ile 360° sürdürülebilirliği üretim ve sonrasını kapsayacak şekilde uyguluyor ve bilincin artması için bu tutumu destekliyoruz.
  • Organik ve sürdürülebilir tarımı destekliyoruz. Sertifikalı organik tarım ürünlerinden elde edilen kişisel bakım ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Etik Kaynaklı

Malzemelerimizin nereden geldiğini biliyoruz ve sorumlu bir şekilde tedarik edildiklerinden emin oluyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi sertifikalı kullanıyoruz.

 

ANA HEDEFLERİMİZ

Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda bütüncül bir yaklaşım benimsiyoruz. Çevresel etkimizi azaltmak için işin tüm alanlarında hedefler belirledik.