Fiolas Hakkında

     Sayın Kurucu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Fulya Gündoğdu Hanımefendinin üstün ve yoğun çabasıyla Fiolas olarak 2012 yılından itibaren başladığımız bu serüvene aynı heyecan ve tutkuyla devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen şirketimiz sektörünün öncüleriyle çalışarak hak ettiği konuma doğru emin adımlarla ilerlemektedir. %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan şirketimiz global pazardaki devlerle boy ölçüşmektedir. Ayrıca kurumsal kokulandırma ile de mekanların kokulandırılması üzerine çalışıyoruz. 3. Havalimanının kokulandırmasını üstlenmiş bulunmaktayız. Bugün Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere 20’nin üzerinde ülkeye ihracat yapıyoruz.

ITB Berlin Turizm Fuarı 2019 ‘da şirketimizin tanıtımını yurtdışındaki potansiyel müşterilerimize ve partnerlerimize en iyi şekilde yaparak ihracat ayağımıza da hız kazandırmış olduk.

Ana misyonumuz; %100 yerli sermaye ile ülkemize katkı sağlamaya devam eden şirketimizi; sektördeki diğer yabancı menşeili devlerle boy ölçüşebilir duruma getirerek milli gururumuz haline getirmektir.

İnsani değerlere bu denli önem veren çalışma prensiplerimiz ile doğal içerikli ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu hassasiyetlerimiz insani sorumluluk projelerini de beraberinde getiriyor. İnsanı; insanın doğasını yani tabiatı korumak bizim ana misyonlarımız arasındadır.

Vizyon olarak ise; Avrupa ve Amerika pazarındaki en son inovatör akımları sektördeki yenilikleri takip ederek her zaman güncel kalmayı ve ürünlerimizi bu pazarlarda dahi rekabet edebilecek güce kavuşturmayı başarıyoruz.

Online mağaza
@fiolasofficial

Takip Edin!