Fiolas Hakkında

Kokuların büyülü dünyasında müzikli yolculuklar

Gözlerini kapat, kokla ve dinle sadece…

Birlikte müzikli yolculuklar yapacağız kokuların renkli atlasında şimdi!

Hangisinde olmak istersin?

Portekiz sahillerinde sevgilisini bekleyen bir kadınının FADO’sunun yankılandığı portakal bahçelerinde mi?

Büyülü bir OPERA librettosunun, sopranonun sesinden yankılandığı en saf anda mı yoksa?

Ya da belki saksafonun içindeki derin tınılara bırakmak istiyorsun kendini SOUL JAZZ’in içinde. Siyah narın, derin ve sofistike kokusu eşlik ediyor sana orada…

Kokuların büyülü dünyasıyla özgün karakterli mekanlar yaratmayı amaçladığımız Fiolas yolculuğumuzda doğadan ve müziğin en saf notalarından ilham alıyoruz. 2017 yılında ‘organik bazlı ev kozmetiği üretme’ ilkesiyle başladığımız serüvenimize, yaşanılan her mekana en güçlü hafızamız olan ‘koku’ ile güzel anılar bırakmak duygusuyla devam ediyoruz.

Kokulara olan derin tutkusu ile Fiolas’ı yaratan Fulya Gündoğdu önderliğinde her daim araştırarak, doğalın peşinden gitmek temel ilkemiz.

Tüm ürünlerimizde kullandığımız organik ve alerjenik olmayan ham esanslarımızı Fransa ve İspanya’da yer alan dünyanın önemli markalarıyla çalışan firmalardan alıyor ve % 100 doğal alkolle işleyerek  çevre dostu el yapımı cam ambalajlarda sizlere sunuyoruz.

‘Yemeklerde kullanılabilecek’ vegan ayçiçek yağı wax’ı kullandığımız mum ailemizin her koleksiyonu woodwick çırası ile yanarken şömine çıtırtısı hissini yaşatıyor. Eridikçe de vücudunuzun özellikle kuru bölgelerinde kullanabileceğiniz harika bir balm’a dönüşüyor! Organik kök boya ile renklendirilen cam kavanozlarımızdaki mumlarımızın her biri 60 saat yanma süresine sahip.

Sıvı sabun ve vücut losyonlarımız tamamen vegan içerikler ile hazırlanırken, losyonlarımız UV filtresi ile aynı zamanda cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Gelenekle bugünü bir araya getirdiğimiz kolonyalarımız, 80 derece özelliğiyle ellerinizi dezenfekte ederken, içeriğindeki E vitamini ile kuruma ve çatlamalara yol açmadan nemlendiriyor.

Geniş ürün gamındaki oda spreylerimiz ise, yalnızca güzel koku vermekle kalmıyor “mikro kapsül” teknolojisi sayesinde kötü kokuları uzak tutuyor.

Girdiği her mekanı kokuyla başkalaştırmayı amaçlayan Fiolas, donanımlı altyapı ve kadrosuyla ofis, mağaza, otel ve restoranlar için kurumsal kokulandırma hizmeti de veriyor.