1

Yaklaşımımız sözümüzdür.
Yaşam ve doğa için en iyi sonuçları sağlamak amacıyla ürünlerimiz için her zaman en etkili,  doğal bileşenleri kullanıyoruz.
Ürünlerimizin her biri büyük bir özenle yapılır. Üretim süreçlerimiz en yüksek standartta yürütülür.
Fiolas ekibi tarafından kişisel olarak denetlenir.
Zararlı toksinler veya kimyasallar yoktur.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Çevresel olarak sürdürülebilir.

Fulya GÜNDOĞDU, Fiolas Kurucusu

Gerçek aşkı nasıl tanımlarsınız? Bir insana olandan çok daha büyük bir kavram olarak yaşamaya duyduğunuz aşktan söz ediyorum aslında. Bu dünyada olmanızın bir sebebi var gibi hissettiğiniz ve o şeyi yapmadıkça kendinizi her nerede ne yapıyorsanız hep yanlış yerde ve eksik hissettiren o varoluş amacınız. Bu benim için kokuların ahengini sizlerle buluşturmaktı. Her bir kokunun kendine özgü büyülü dünyasından bir harmoni yaratarak bunu yaşama taşımak Fiolas’ın yolculuğunun başlangıcı…

Doğada olduğum zamanlardaki o ait olma hissini hiç kaybetmemek en özel düşlerimin arasındaydı. Yaşamın sırrı kokuların arasına gizlenmiş ve Beethoven’ın tüm notalar varoluşu anlatıyordu ben ona kulak verdim sözünü kokular aracılığıyla hayata geçirmek için her defasında başka bir bağ kuruyordu.

Fransa ve İspanya’dan getirdiğimiz organik ve alerjenik olmayan ham esanslarımızı %100 doğal alkolle işleyerek el yapımı cam ambalajlarda buluşturarak ürettiğimiz mumlarla başladığımız bu yolculukta doğanın ilhamıyla şekillenen cilt bakım ürünleri ve ailemize yeni eklenen kıyafetlerle devam ediyoruz.

Sizler için geliştirdiğimiz ürünleri sizlere sunarken, anneannemin yaşadığı doğal ortamı yarın kızıma bırakabilecek olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sevgilerimle,

Fulya