Fiolas

Ephesus Koleksiyonu

Amazon kadınlarının gücünü ve özgürlüğünü yansıtan yeni İlkbahar-Yaz ’24 koleksiyonumuz, Ephesus, sizlerle buluşmaya hazır!

Ephesus Koleksiyon, Amazon kadınlarının giyim tarzını, Efes’in mistik atmosferiyle ve Artemis’in güçlü enerjisiyle buluşturuyor. Mor renkli kumaşlar ve ince işlemelerle süslenmiş elbiselerimiz, savaşçı ruhumuzu ve kadınlık gücümüzü sembolize ederken, Artemis’in koruyucu ve özgür ruhunu da yansıtıyor. Bu koleksiyon ile Efes’in tarihinde kadınların özgürlüğüne ve cesaretine olan inancıyla, aynı zamanda Artemis’in doğaya olan derin bağlılığını da ortaya koyduk.

Her koleksiyonumuzda olduğu gibi bu Ephesus’ta da pamuğun kullanılmayan kısımlarından üretilen vegan ipek ketenden üretim yaptık. Bu kumaşın en güzel yanı ise toprağa gömüldükten sonra 3-4 ay içinde tamamen yok olması ve doğaya zarar vermemesi. Bu özellikler sayesinde koleksiyonumuz sadece bedenlerimizi değil, aynı zamanda dünyamızı da güzelleştiriyor.

Ephesus Koleksiyon’daki mor ve pembe renklerde kullandığımız kumaşlar, hareket özgürlüğünü ve doğanın gücünü temsil ediyor. Bu koleksiyon, Amazon kadınlarının gücünü ve özgürlüğünü simgelemeye devam edecek bir miras olarak kalacak.

Umuyorum ki siz de bu koleksiyonu giyerken, doğayı ve kadın gücünü kutlamak için bize katılırsınız.

Sevgi ve doğa ile kalın, Fulya