Banyo Seti Nar Çiçeği

Banyo Seti

Dört farklı esanstan oluşan tamemen vegan içerikler ile hazırlanmış el kremi / sıvı sabun koleksiyonumuz UV filtresi ile aynı zamanda cildinizi güneşin zararlı etkilerinden de korurken ev ve ofis banyolarına farklı bir karakter katıyor.
80 DERECE Fiolas kolonyaları, ellerinizi dezenfekte ederken aynı zamanda nemlendirir.
İçeriğinde bulunan cilt dostu ve E vitamini özü kuruma ve çatlamaya karşı kalkan oluşturur.
Ofis Seti Nar Çiçeği

Ofis Seti

%100 organik alkolden üretilen diffuser’larımız, özel bambu çubukları sayesinde aylarca mekanlarınıza kalıcı bir koku sağlar.
Farklı duyuları harekete geçiren kokularıyla oda spreylerin her biri, orijinal ve organik içerikliyle öne çıkıyor. Kapsül teknolojisi sayesinde ortamdaki hareket kokuyu yeniliyor ve kötü kokuları hapsediyor.
Salon Seti Nar Çiçeği

Salon Seti

%100 organik alkolden üretilen diffuser’larımız, özel bambu çubukları sayesinde aylarca mekanlarınıza kalıcı bir koku sağlar.
Farklı duyuları harekete geçiren kokularıyla oda spreylerin her biri, orijinal ve organik içerikliyle öne çıkıyor. Kapsül teknolojisi sayesinde ortamdaki hareket kokuyu yeniliyor ve kötü kokuları hapsediyor.Mum eridikçe ortaya çıkan yağı tüm vücudunuzda krem olarak kullanabilirsiniz mumun harika kokusu teninizde uzun süre kalacaktır.
WoodWick çıraları ile, dumansız bir yanma süreci sağlayarak etrafa yaydığı özel çıtırtı sesiyle mekanı farklı bir ambiansa dönüştürür.
Fresh_Arkadaş_Seti copy

Arkadaş Seti

El yapımı cam kavonozdaki bu mum, içeriğindeki ayçiçek parafin malzemeyle birlikte geri dönüşüm ilkelerini yapısında taşıyor.
Mum eridikçe ortaya çıkan yağı tüm vücudunuzda krem olarak kullanabilirsiniz mumun harika kokusu teninizde uzun süre kalacaktır.
WoodWick çıraları ile, dumansız bir yanma süreci sağlayarak etrafa yaydığı özel çıtırtı sesiyle mekanı farklı bir ambiansa dönüştürür. 60 saat ortalama yanma süresine sahiptir.

Arkadaş Seti Fruit

Orijinal fiyat: 1.830,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.098,00 ₺.