Fiolas

Marzipan Vücut Misti ile Kendini Mutlu Et…

Toprağın uyanmasıyla doğanın tazeliğini içimde tekrar hissettiğim mevsim Bahar. Etrafı çiçeklerin kokusunun sardığı bu mevsimde Marzipan Vücut Mistini yanımdan hiç eksik etmiyorum. Evde, ofiste ya da yolculukta; cildimin ihtiyaç duyduğu ferahlık ve nem için rahatlıkla uygulayabiliyorum.

Marzipan Vücut Mist’in içeriğinde bulunan Aloe Vera Suyu ile cildinizin nem ihtiyacını hızlı ve etkili şekilde karşılar. Badem Sütü, Şeftali, Çilek, Karamel ve Sedir Ağacı’nın leziz kokularıyla zenginleşen Marzipan Vücut Mist; cildinizin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olurken, yeni hücre üretimini de destekler. Bu ürünün bir güzel yanı da sadece kadınlar için olmaması erkekler de istedikleri zaman kullanabilir.

Marzipan Vücut Misti, canlandırıcı bir kokuya ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz mükemmel bir parfümdür de aslında. Badem, şeftali, çilek ve karamelin tatlı kokusu ruh halinizi iyileştirecek ve gün boyu ferah hissetmenizi sağlayacak!

Marzipan Vücut Mist, 150ml’lik şişesiyle hareket halindeyken yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Yoğun geçen bir pazartesi gününde bedeninize ve ruhunuza bir iki fısla anında motivasyon yükleyebilirsiniz.

Evden çıkmadan hemen önce gün boyu ferahlık ve kendinizi iyi hissetmek için Vücut Mistinizi sıkmanız yeterli.

Body mistten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız:

Havaya püskürtün ve sisin içinde yürüyün. Bu benim en sevdiğim kullanım şekillerinden biri. Sentetik liflerden (polyester gibi) yapılmamışlarsa doğrudan giysilerinize de püskürtebilirsiniz. Ekstra bir koku patlaması için havaya da sıkabilir ve üzerinde yürüyebilirsiniz!

Doğrudan nemli cilde veya ıslak giysilere uygulamanızı önermiyorum. Fakat duştan sonra rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kokulara karşı zaafı olanlar için gün boyu güzel kokabilecekleri bir ürün Vücut Misti. Ayrıca sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz harika bir hediye fikri olarak düşünebilirsiniz de…

Baharla birlikte canlanan duygularımıza canlılık katacak taze duygular yükleyen Marzipan Vücut Misti ile gün boyu iyi hissetmenin güzel bir yolu. Lezzetli kokusuyla sizi romantik duygular arasında yolcuğa çıkaran Vücut Mistimizi en kısa sürede keşfetmeniz dileğiyle…

Sevgiler,

Fulya