Fiolas

Benden Bana!

En son kendine ne zaman hediye aldın? Cevabın seni hatırlayamadığın kadar eskilere götürüyorsa 11.11 Yalnızlar Günü kendini şımartmak için ideal bir gün.

Yalnızlığın Günü Olur Mu?

Neden olmasın? İlişkileri önemsiyor ve birlikteliği hatırlatan günleri kutluyorsak kendimile ilişkimizin önemini hatırlatan bu günün de hakkını vererek kutlamalıyız bizce. Başta ruh sağlığı olmak üzere anlamlı bağlar kurmak bizi güvende ve
dengede hissettirir. Ve sosyal bağların önemli olduğu kadar kendimizle başbaşa kaldığımızdaki ilişkimiz de bir o kadar önemlidir.

Sessizlik ve yalnızlıktan korkmadan, bedeninle tekrardan bağ kurduğun, duygularını tanımlayabildiğin ve içinden gelen sesle dost bir bir ilişki biçimi geliştirmek tatmin edici bir hayatın olmazsa olmaz değeridir.

Kendini sevmek her saniye karar vermekte ısrarcı olduğun bir tavırdır. Bedenin için iyi gelecek seçimleri yapmak, stresini pozitif olarak yönetilmek için ufak çalışmalar yapıp molalar vermek, ait hissetmediğin ve mutlu olmadığını fark ettiğinde değişimi başlatacak cesareti içinde her defasında yeniden keşfetmek…

Hayat merkezinde kendimiz olduğunda, ve tüm güzelliklerini dengeli bir şekilde yaşayabildiğimizde çoğalarak güzelleşir.

Bugünün bizce anlamı ‘Yalnızlığının keyfini mutlulukla sürenler günü!’

Bu sebeple bugünkü hediyeler senden sana!