Fiolas

Stilinizin İmza Dokunuşları

Bedenimiz, zihnimiz ve ruhumuz birbirini besleyen bir bütün. Kendinizi ifade etmek için seçtiğiniz sözcüklerden kıyafetlere her bir detay sizi anlatan, yaşam tarzınızı ortayan koyan ifade biçimleriniz… Ve özgürlüğümüzün somut dünya ile buluştuğu noktada içinizdeki kadın en büyük rehberiniz…

La Belle Epoque çağın ötesinin ilhamını bugüne taşıyarak her günün kendi içinde ne kadar özel olduğunu hatırlatırken; her günün aynı özeni hak ettiğini fısıldıyor.
La Belle Epoque’un çok sevdiğiniz eşsiz parçalarını tamamlayacak ve stilinizin imzası olacak yeni şal ve çanta tasarımlarımızı sizinle buluşturmanın heyecanını paylaşıyoruz!

Teninize Yünün Narin Dokunuşu
Nefes aldıran ve sıcağın konforunu yaşatan %100 yün kumaşıyla 3 eş desenin hayat verdiği şal koleksiyonu Fiolas’ın canlı renkleriyle harmanlanıyor.

Brigitte; kahverengi ve mavinin ana rengini oluşturduğu üzerinde çiçek desenlerinin ironik desenlerle harmanlandığı ve uyumlu alt renkleriyle buluştuğu romantik ve feminen stilinize eşlik edecek nadide bir parça.
Madeleine; renklerin harmonisini geometrik fraktal örüntülerin desenleriyle dans  ettiren bir görüntüyü andırıyor. Maskülen tarzınıza şık bir mesafe katan bu şal mavi ve kahverengi üzerine alt renklerinin çeşitlendirdiği formuyla tarzınızın olmazsa olması.
Audrey; zıt görünen renklerin uyumundan bir anka kuşu gibi doğmuştur. Sade ve minimal ifade edişler için star bir parçanız olarak uzun yıllarınıza eşlik edecek eşsiz bir parça.

Bir Aksesuardan Çok Daha Fazlası

En şık Fiolas tasarımları konforlu ve işlevsel formla buluşarak stilinizin imza parçasını oluşturuyor.

Sürdürülebilir ipek kumaşın zarif dokusunun kırmızı, sarı, yeşil ve laciverte eşlik ettiği Liv Clutch özgüvenli duruşunuzun anahtarı. Liv Clutch ihtişamıyla günden geceye en şık anılarınızın vazgeçilmezi.

İpeksi dış yüzeye sahip sürdürülebilir soprarizzo kadife kumaştan üretilen ve çiçek yapraklarının deseniyle zenginliğe ulaşan Eva Bag ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda tutmanız için tasarlandı.

Günü Karşılamanız İçin
Sevdiklerinizle yaşamı kutladığınız sofraların vazgeçilmezi brunch planınız varsa Nador Takım’ın lila rengini Eva Bag’in çiçekli rengi ile buluşturun, rahat ve şıklığı bir arada yaşayın.

Yılbaşı Gecesine Yaklaşırken
En göz alıcı olduğunuz gecede size Zoe Takım’ın bordo pantolonu ve Renata Büstiyer eşlik ederken, Zoe Ceket bordo rengiyle güçlü duruşunuzu akıllara kazısın. Liv Clucth lacivert rengiyle tamamlanan kombininizle gecenin yıldızı olmaya hazırlanın!

Uzun Zamandır Beklediğiniz Bir Sergi Açılışı

Flores Pantolon ve Ceket’inizi Brigitte’nin kahverengi rengiyle harmanlayın ve ceketinizin omuzlarından süzülürken asil duruşunuzu vurgulayın. Kendinizden emin duruşunuzun vurgusu için Eva Bag turuncu rengi tercih edebilirsiniz.

Yeni bir Buluşmanın Nefes Kesen Heyecanı
Kendinizi saniyeler içinde anlatmaya hazır mısınız? Zoe Slip Dress Bordo rengiyle sizi etkileyici atmosferinin içine alarak özgür ve güçlü duruşunuz hakkında karşı tarafa çok şey söyleyecek. Liv Clutch’ın sarı renginin dahil olduğunu kombininizde aradığınız özgüveni herdaim bulacaksınız.