Fiolas

Yeni Yılın Hediye Heyecanı Bir Başkadır

Yeni bir dönüşüm, içimizi sıcacık yapan yeni hayaller, sevdiklerimize onları gerçekten tanıdığımızı anlatan hediyeler ve özenle hazırlanan yılbaşı sofraları…
Yeni yıl renklerinin sıcaklığında gelin hediyeleri birlikte seçelim, yaşam alanlarımızda yeni yıl ruhunu yansıtalım!

La Belle Epoque Ev Sahipliğinde
İngiliz kadifesinin teninize narin dokunuşu dikkat çekici tasarımlarla buluşmasından doğan Zoe kadife parçalar yeni yılı kutlarken zarafetinize eşlik ediyor.

4 parçadan oluşan Zoe tasarımlarını bordo ve lacivertin dengeli beraberliğinde buluşturabilir, cesur bir kombin yaratabilirsiniz.
Bordo ve lacivertin asaletini tek bir renk olarak elbise ve takımda tercih ederek iddialı bir görünümle tüm dikkatleri üzerinizde toplamaya hazır olun!
Zoe tasarımları yılbaşı gecesinde parlamak isteyen yakın çevreniz için göz alıcı bir hediye tercihi de olacaktır 🙂

NEW YEAR SERİSİ
Fiolas’ın kokularının armonisi kadifenin zengin dokunuşu ile birleşti ve özel kutuları ile eşsiz bir hediye seçeceği olarak yerini alıyor.
Baharatlı, yumuşak, çekici ve rahatlatıcı kokusuyla aşkın sıcaklığını hissettiren New Year Dream, ruhunuza dokunacak kadife yumuşaklığında meyve notaları ve vanilya ile New Year Harmony ve tarçın&karabiberin canlılığıyla New Year Magic ile kokuların mistik gücünü yaşam alanlarınızın enerjisini dönüştürün.
VINTAGE LOVERS
Signature Koleksiyonu’nun La Belle Epoque döneminin ilhamını yeniden yorumlayarak bugüne getirdiği el işçiliği ile hayat bulan özel şişe tasarımlarıya:
Vintage Lovers
Kadınların içindeki gücü dışarıya yansıtabilme gücü her zaman devrim niteliğinde özgürleştirici hareketlerin öncüsü olmuştur. Birbirimize ilham olarak kendimizi gerçekleştirme potansiyelimize tekrar tekrar doğuyoruz. Vintage Lovers yaşamı sevenler için hayatı kutlamanın en özel parçalarından oluşuyor. Hayal ettiğiniz sizi bile şaşırtacak güzellikte gelsin bu yıl, özenle hazırladığınız sofralar kahkahalarınız ve sohbetinizle şenlensin, hediye ettikleriniz sevginizi çoğaltsın, ve hayatın her detayına gösterdiğiniz özen huzur olarak geri dönsün.

Sizi çok seviyoruz,
Size ilham olabilmek adına en büyük ilhamımızsınız!
Sevgilerimizle,
Hoşgel 2023.
Fiolas Ailes