Fiolas

Cildiniz Tam İstediğiniz Gibi Pürüssüz

Sabah kalkıp aynaya baktığınızda yüzünüzün sağlıklı görünümü o günkü modunuzu belirliyor mu?
Cevabını evetten yana kullananları makyaj çantasından eksik etmek istemeyeceği bir ürünle tanıştırmak istiyoruz. Kendisine merhaba deyin, onu çok seveceksiniz:
Perfecting BB Cream!
Yeni Çağda Onlara Yer Yok
Evet fondötenlerden bahsediyoruz. Birkaç denemenin ardından cildimizin o bebeksi görünümüne aşık olup kullanmaya başlayıp, şimdi de kullanmadığımızda ‘Bugün hasta mısın?’ sorularına maruz kalıp sıkışmış hissediyoruz. Ve böylece her gün kullanmaya devam ediyoruz. Cildinizin kolaylıkla emdiği ve tüm gün yüzünüzde duran bu kimyasallara hiç yakından baktınız mı?

Propilen glikol:
Uzun süreli maruz kalmalarda göz ve deriye tahrişe neden olurken, karaciğer ve
böbreklere zarar verir.
Fitalatlar:
Kansere sebep olur ve erkek fetusunda cinsiyet gelişiminde gerilemeye sebep olur.
Paraben:
Meme kanseri ile doğrudan bir ilişkisi bulunuyor.

Fondötenin içeriğindeki zararlı kimyasal sayısı 24’e kadar varıyor. Her bir içerik 1 toksik yük olarak kabul ediliyor. Her gün 24 toksik yükten oluşan bu adeta zehirli ürünü gerçekten kullanmaya değer mi?
Bağışıklığa Ket Vuruyor
Tüm hastalıklarla ve yaşlanmayla mücadele etmek için güçlü bir bağışıklık sistemi olmazsa olmaz. Her ne kadar cildimize sürüp gün sonunda çıkararak cildimize karışmadığını düşünsek te maalesef cildimiz en emici sünger. 1 yıl her gün fondöten kullanıldığını düşündüğümüzde 1 yılın sonunda 1 yemek kaşığı fondöteni yemiş kadar oluyoruz. Bu şekilde somut olarak düşünmek gerçekten şok etkisi  yaratıyor.
Soluk ve cansız bir cilt mi?
Hayır, sadece şimdi daha sağlıklı bir şekilde parlama zamanı. Fondöten kullanmadan yapamam diyenleri de duyuyoruz. Sizi hiçbir zarar vermeden aksine cildinizi beslerken güzelleştiren bir ürünle tanıştırmak istiyoruz. İçerdiği argan, hint, zeytinyağı ve konjak kökü, chlorella ve salicornia ekstratları günlük makyajınızı yaparken cildinize ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor, cilt bariyerinizi güçlendiriyor. Hem de SPF 15 güneş korumasıyla birlikte! Sağlığın günlük alışkanlıklarımızla minik adımlarla oluştuğuna inanan Fiolas Ailesi olarak, yiyemediğimiz hiçbir içeriği cildimize de sürmememiz gerektiğinin arkasında duruyoruz. Kendiniz için yapacağınız için en güzel bakımın zarar vermediğiniz bakım olduğunu da hatırlatmak isteriz. Müthiş renk eşitleyiciliği sayesinde ilk günden Perfecting BB Cream’e hayran kalacaksınız.