Fiolas

Holistik Güzellik Nedir?

Gitgide artan nüfusla beraber tüketim alışkanlıklarının da değiştiği dünyada doğa, her gün daha fazla zarar görüyor ve gelecekte karşılaşacağımız büyük sorunları doğuruyor. Özellikle kozmetik sektöründe kullanılan ürünlerin üretimi ve kullanımı doğaya en büyük zararı veriyor.

Kişisel bakımın her zaman hayatımızda olacağını bildiğimiz için bunu doğaya zarar vermeyecek şekilde uyguluyor olunması gerekiyor.

İnsanın organik yapısıyla uyumlu kişisel bakım ürünleri yaratma fikriyle çıktığımız bu yolda Fiolas olarak;

‘Yemediğimiz hiçbir şeyi cildimize sürmüyoruz’ diyerek holistik güzellik ürünlerimizi bakım tutkunlarına sunuyoruz.

Holistik: Bir şeyin birinin sadece bir parçasıyla değil, tamamıyla ilgilenmek veya onu tedavi etmek anlamına gelir (Cambridge Sözlüğü)

Güzellik: Fiolas olarak biz, güzelliği belirli standartlarla değil, vücudun (elbette en büyük organımız cildimiz dahil!), zihnin ve ruhun genel sağlığı ile tanımlıyoruz.

Esasen, “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh için her şeyi kapsayan bir yaklaşımdır ve sonuçta daha sağlıklı parlak bir cilt ile sonuçlanır.

Bu tanım, güzelliğin neden cilt derinliğinden daha fazla olduğunu açıklayacaktır.

Cildinizin anında parlak ve ışıltılı görünmesini sağlamak için birçok hızlı düzeltme mevcuttur, ancak etkileri yalnızca geçicidir.

Buna karşı değiliz ama parlak bir cilde ulaşmak için daha derin bir anlam sunmak istiyoruz ve güzelliğe bütünsel yaklaşımı şiddetle savunuyoruz.