Fiolas

Resveratrol Nedir ? Resveratrol Serum Neye Yarar ?

Resveratrol Serum, yüz hatlarını pürüzsüzleştirmekten cildinizi sıkılaştırmaya ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya kadar gözle görülür şekilde genç bir görünümü teşvik etmek için özenle hazırlanmıştır.

Cilt üzerinde üçlü etki

1. Nem bombası

Nemsizlikten neredeyse çatlamış, stresli cildi rahatlatmak ve yatıştırmak için kuru cildinizi kolayca emilen bir nem tabakasıyla kaplar. Cildin alt tabakalarında bulunan nemi üst yüzeye taşır. Cilde etkili şekilde nufus eden serum su oranı dengesini korumaya yardımcı olur.

2. Yaşlanma Karşıtı Etki

FIOLAS Resveratrol Serumun yapısı taze üzüm kabuğu ve çekirdeğinden özlerinden elde edilen Resveratrol’den  oluşturulmuştur. Resveratrol siyah üzüm çekirdeğinde ve kabuğunda  özellikle stress altında yetişen siyah üzüm içerisinde bulunan antioksidan maddeye sahiptir ve bu antioksidan, cildimiz için son derece gerekli olan bir türdür.

Aynı üzümde olduğu gibi stresin neden olduğu solgun cilt yüzeyini canlandırır. Yaşlanma karşıtı bakımda etkilidir. Yapılan dermotolojik çalışmalar cildin üst katmanın her 28 günde bir kendini yenilediği yönündedir.  Yaşlanmanın etkisiyle 28 günlük cildin kendini yenileme süresi 35 güne kadar çıkabilir, yani cilt kendini daha geç yenilemeye başlayabilir. FİOLAS Resveratrol  Serum, bitkisel yapısı ve içerdiği Hyarülonik Asit, Kollagen, E vitamini sayesinde cildin kendini çok daha hızlı yenilemesine destek sağlar.

3. Bebek Kolajeni Etkisi

Cilt yüzeyinin ihtiyacı olan antioxidan ve nemin oluşmasına yardımcı olur. Gece kullanıldığında bebek kolajen etkisini hissetmenize yardımcı olur. Siz uyurken Resveratrol serum cildinize tam bir bakım sağlar.

Aşağıdaki tablo, 1 yaşındaki bebek cildi ile yetişkin insanların arasındaki yaşlanma sürecindeki farklılığı göstermektedir.

Yaş aldıkça bazı mineraller aminoasitler cilt yüzeyinde azalmaya başlar.

Resveratrol bu azalan mineral ve aminoasitlerin çoğalmasına destek olarak yaşlanma karşıtı bakım sağlar.